Preventívna prehliadka - Framedic .

MUDr. Petra Itze, ambulancia pre všeobecnho lekára pre dopelých
Desktop podklad biely
Prejsť na obsah

Preventívna prehliadka

Naše služby
Z čoho pozostáva preventívna prehliadka? Ako mám byť pripravená/ý na preventívnu prehliadku?  Čo je potrebné si priniesť so sebou?
  • Deň pred vyšetrením obedujte niečo ľahšie, dodržujte zásadu jesť menej a častejšie, až do večere, max. však do 18.00 hod. Neskôr už nejedzte a pite len čistú vodu. Nepite určite alkohol! Ak by ste toto nedodržali, je vysoko pravdepodobné, že Vám zistíme vysoký cukor alebo cholesterol a mali by ste PROBLÉM. Opakovaný odber už bude totiž hradený na Vaše náklady!
  • V deň vyšetrenia nejedzte, piť môžete iba čistú vodu. Nezabudnite získať svoj ranný moč do skúmavky. Dodržte presne dohodnutý termín, môžeme sa Vám venovať iba v dohodnutom čase, na iný termín sú objednaní iní pacienti.
  • Sestrička Vám odoberie krv a odovzdáte jej ranný moč a dostanete termín na vyhodnotenie a vyšetrenie k lekárovi.
  • Samotná preventívna prehliadka u lekára trvá minimálne 30 minút, pričom pozostáva z anamnézy a podrobného vyšetrenia - podrobný rozhovor s Vami o zdravotných problémoch vo vašej rodine a o Vás, chronologicky až po súčasné vaše prípadné ťažkosti. Potom Vás podrobne prezriem, prehmatám a popočúvam.
  • V prípade, že sa nemôžete dostaviť na preventívnu prehliadku na plánovaný termín, nič sa nedeje, len nám to včas (minimálne deň vopred) oznámte, aby sme mohli Váš termín obsadiť ďalsím pacientom a Vám dáme nový termín.
Čo prepláca Vaša zdravotná poisťovňa?
Kontakty .
tel:         +421 950 404 796
e-mail:  framedic.ambulancia@gmail.com
Adresa .
FRAMEDIC, s.r.o.
Ružinovská 10
820 07 Bratislava
IČO: 44469501
Návrat na obsah