Nový organizačný poriadok - Framedic .

MUDr. Petra Itze, ambulancia pre všeobecnho lekára pre dopelých
Desktop podklad biely
Prejsť na obsah

Nový organizačný poriadok

Naše služby
Organizačný poriadok a manažment pacientov

Z dôvodu lepšieho manažmentu pacientov, plánovania preventívnych prehliadok, dispenzáru, ostatných vyšetrení a akútnych respiračných ochorení (COVID 19, chrípka a iné), zaviedla naša ambulancia systém objednávania pacientov prostredníctvom externej služby eČasenka. Z uvedených dôvodov sa v ambulancii vyšetrujú pacienti, ktorí sú riadne OBJEDNANÍ cez službu eČasenka (cez internet alebo kiosk v čakárni), výnimočne telefonicky.

Pre zaistenie bezpečnosti pacientov a personálu je poradie zdravotníckych výkonov nasledovné:
 1. Odbery od 7:00 do 8:00 - využite objednanie cez časenku SESTRA - cez kiosk alebo cez internet
 2. Preventívne prehliadky od 8:00 do 10:00 - časenky LEKÁR č. 1 - č. 4
 3. Objednaní pacienti
  od 10:00
  -
  časenky LEKÁR od č. 5

UPOZORNENIE:
 • Poradie určuje lekár, časy objednania vyšetrení sú len orientačné. Pacientovi s časenkou č. 5 odporúčame prísť na 10.00.
 • Informácia o výsledkoch na žiadosť cez eČasenku má len informatívny charakter.

Ako sa objednať cez eČasenku?
 1. Na daný (dnešný) deň sa dá prihlásiť od 7:00 hod. až do ukončenia vydávania časeniek. Po naplnení kapacity sa systém vypne a zobrazí sa informácia "Vydávanie časeniek je zastavené. Maximálny počet časeniek na dnes je.....", čo znamená že v daný deň sa už eČasenka nedá  využiť, nakoľko kapacita ambulancie je naplnená.
 2. Rezervácia na iný deň: Do poradia sa dá prihlásiť na určitý deň vopred cez eČasenku cez našu stránku www.framedic.sk. V prípade, že na daný deň sú už vydané časenky, systém automaticky uzavrie možnosť objednať sa.

Odporúčame využiť službu objednanie s privolaním „Zaradiť sa s privolaním“. Bude Vám zaslaná spätná SMS 2 miesta pred Vašim poradovým číslom.

Ako objednávať predpisy liekov (eRecept)?
Žiadosti o predpisy liekov (eRecept) prijímame taktiež cez eČasenku. Pre pacientov starších ako 65 rokov a bez prístupu na internet je možné objednanie osobne (eČasenka SESTRA v čakárni) alebo telefonicky. Ak máte viac liekov, objednajte si predpisy všetky naraz, objednávanie po jednom nebudeme akceptovať. Preto si vypočítajte počet balení na 3 mesiace. Lieky odporučené špecialistom od 1.1.2024 predpisuje výlučne špecialista (v zmysle novelizácie zákona). Objednať si nemôžete predpis liekov, o ktorých si Vy myslíte, že ich teraz potrebujete bez predchádzajúceho vyšetrenia alebo konzultácie.

Systém eČasenka je zabezpečovaný spoločnosťou eČasenka s.r.o. Bližšie informácie o systéme eČasenka si môžete prečítať TU.
Kontakty .
tel:         +421 950 404 796
e-mail:  framedic.ambulancia@gmail.com
Adresa .
FRAMEDIC, s.r.o.
Ružinovská 10
820 07 Bratislava
IČO: 44469501
Návrat na obsah